Twoja Polska Stacja słuchaj online

Twoja Polska Stacja

Twoja Polska Stacja

Wyłącznie polskie utwory

Twoja Polska Stacja nadająca na 101.9 FM w Częstochowie oraz w Internecie to unikalny projekt radiowy skupiony na nadrzędnej idei prezentowania wyłącznie polskiej muzyki, a także wiedzy o niej w ujęciu historycznym.

Informacje o radiu

Już od pierwszych godzin emisji nowego radia w Częstochowie postawiliśmy na spójną i przemyślaną strategię muzyczną, której głównym zadaniem jest takie prezentowanie materiału muzycznego, aby potencjalny słuchacz chciał jak najczęściej sięgnąć po stację, która prezentuje w nagrania wyłącznie polskich twórców.

Polityka muzyczna Twojej Polskiej Stacji ma na celu stworzenie i prezentację unikalnego i atrakcyjnego programu muzycznego, który wyróżniać będzie się na tle obecnie nadających stacji, nie tylko pod katem ilości prezentowanych polskich nagrań, ale przede wszystkim ich różnorodności i oryginalności.

Zadanie to realizowane będzie poprzez obecność na antenie wykonawców oraz nagrań, których słuchacze nie usłyszą u innych nadawców. Podobnie będzie też z gatunkami muzycznymi, gdyż planowany format zakłada prezentację nagrań, które wywodzą się z nurtów, takich jak: Rock, Pop, Dance, Ska, Reggae, Blues, Hip Hop.

Warto podkreślić, iż różnorodność muzyczna nowej stacji budowana będzie także przez szerokie ujęcie czasowe prezentowanych przebojów. Na antenie obecne będą nagrania z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych oraz te, które powstały po 2000 roku i powstają aktualnie.

Aktualnie cały czas trwają prace nad rozbudową cyfrowej bazy muzycznej Twojej Polskiej Stacji o kolejne polskie nagrania, które prezentowane będą w poszczególnych pasmach programowych. Jak się okazuje, nasi nowi słuchacze także nie są bierni w tym procesie i praktycznie każdego dnia otrzymujemy na nasze skrzynki mailowe bardzo ciekawe propozycje związane z polskimi nagraniami, które zdaniem naszych odbiorców, winny pojawić się na antenie.

Warto też podkreślić, iż Twoja Polska Stacja to także doskonałe miejsce dla młodych twórców z Polski, którzy chcieliby zaprezentować swoje nagrania szerokiemu gronu słuchaczy.

Kontakty

Telefon: 34 333 33 33

Email: redakcja@twojapolskastacja.pl
https://www.youtube.com/channel/UCAUHGhAcHt_bKSHJ2ywP3Bw
https://www.instagram.com/twojapolskastacja/?hl=pl

Gatunki: folk polish


Dziękuję Ci. Twoja recenzja została wysłana i zostanie opublikowana po weryfikacji.

Recenzje

Andrzej Januszkiewicz, 9 miesięcy temu
Super stacja, miód dla ucha - prezentowanych polskich nagrań! Mało reklam. Często słucham- pracując na PC, zwłaszcza późno nocą. Także z Radyjka poza PC. Tak trzymać.
Ładowanie...